Czerwcowe wydarzenia Gdańsk Tech Startup School na PG | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-20

Czerwcowe wydarzenia Gdańsk Tech Startup School na PG

Wydarzenia Gdańsk Tech Startup School w czerwcu na Politechnice Gdańskiej
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach związanych z rozwojem innowacji i przedsiębiorczości w społeczności Politechniki Gdańskiej, które odbędą się w ostatnim tygodniu czerwca na PG: Demo Day 5. edycji programu Startup School One oraz Gali finałowej konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości.

Demo Day programu Startup School One

kiedy: 27 czerwca 2024 r. o godz. 15:00 (czwartek)

gdzie: stacjonarnie w Audytorium Novum PG oraz online na MS Teams

uczestników Demo Day obowiązuje bezpłatna rejestracja

Podczas Demo Day zaprezentują się zespoły startupowe, które ukończyły 5. edycję programu "Sprawdź swój pomysł", uczestnicy obecni na widowni (oraz online) zadecydują w głosowaniu o tym, który zespół otrzyma nagrodę publiczności (sponsorowaną przez Politechniczny Klub Biznesu PKB+).

Gala finałowa konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości

kiedy: 28 czerwca 2024 r. o godz. 11:00 (piątek)

gdzie: stacjonarnie w Audytorium Novum PG

uczestników Gali finałowej obowiązuje bezpłatna rejestracja

Podczas gali zaprezentują się Finaliści konkursu, którzy powalczą o miejsca na konkursowym podium, a także o nagrody finansowe i rzeczowe. Ogłosimy również, który z wydziałów PG zdobywa nagrodę za największe zaangażowanie w grę mobilną na terenie kampusu, która była elementem konkursu.

Gościnnie na gali wystąpi Gdańska Orkiestra Akademicka, na której pełnowymiarowy koncert zapraszamy od razu po zakończeniu Gali (w godz. 13:00 -14:15).

bezpłatna rejestracja dla uczestników koncertu