Demo Day programu Startup School One | 21 marca 2024 r. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-15

Demo Day programu Startup School One | 21 marca 2024 r.

Demo Day programu Startup School One na Politechnice Gdańskiej, 21 marca 2024 r.
Zapraszamy na prezentację projektów zespołów startupowych, które ukończyły czwartą edycję programu Startup School One pn."Sprawdź swój pomysł".

Wydarzenie rozpocznie się 21 marca, o godzinie 16:00 w Audytorium Novum Politechniki Gdańskiej; osoby, które nie mogą być obecne z nami stacjonarnie zachęcamy do uczestnictwa w transmisji poprzez MS Teams.

Uczestników Demo Day obowiązuje rejestracja

Zachęcamy do zapoznania się z profilami zespołów 4. edycji programu jeszcze przed wydarzeniem.

Jury i nagroda publiczności

Zespoły prezentujące się podczas Demo Day będą po raz pierwszy oceniane przez Jury w składzie:

dodatkowo nasze zespoły powalczą również o nagrodę publiczności, sponsorowaną przez Politechniczny Klub Biznesu PKB+.

Strefa matchmakingowa

Podczas wydarzenia po raz pierwszy będzie można skorzystać z możliwości nawiązania współpracy z zespołami kolejnej edycji programu Startup School One. Do rozmów zapraszają zespoły startupowe poszukujące partnerów do rozwoju swoich projektów. Rozmowy z zespołami będą możliwe podczas przerwy oraz części networkingowej.