Dołącz do zespołu CTT | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-14

Dołącz do zespołu CTT

Rekrutacja na stanowisko Brokera Innowacji na Politechnice Gdańskiej
Politechnika Gdańska szuka kandydata na stanowisko Specjalisty - Brokera Innowacji. Zostań częścią zespołu Centrum Transferu Technologii, który odpowiada m.in. za współpracę z otoczeniem gospodarczym oraz aktywną sprzedaż wyników badań i usług badawczych Uczelni.

Główne zadania na ww. stanowisku:

• tworzenie oferty Politechniki Gdańskiej w formie przyjaznej dla biznesu,
  • negocjowanie warunków i przygotowywanie umów, m.in.: współpracy, realizacji badań zleconych, konsorcjum, licencji, poufności,
  • organizowanie i udział w spotkaniach zespołów naukowych Politechniki Gdańskiej z przedstawicielami otoczenia gospodarczego,
  • prowadzenie ewidencji kontaktów, spotkań i uzgodnień pomiędzy przedstawicielami zespołów naukowych i otoczenia gospodarczego
  • analizy potencjału komercyjnego wybranych technologii oraz opracowanie strategii komercjalizacji,
  • współpraca z innymi jednostkami Uczelni oraz Wydziałami.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu pism urzędowych oraz sporządzaniu i analizowaniu umów, a także masz min. 3 letnie doświadczenie zawodowe i wyższe wykształcenie zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami ogłoszenia rekrutacyjnego.

Na aplikacje czekamy do dnia 07 marca 2024 r.

Planowany termin zatrudnienia kwiecień 2024 r.