Nabór do programu Startup School One oraz spotkania informacyjne | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-02

Nabór do programu Startup School One oraz spotkania informacyjne

Nabór do 4 edycji programu Startup School One na Politechnice Gdańskiej
Do 22 października 2023 r. można składać wnioski do 4. edycji programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Zespół Gdańsk Tech Startup School zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”, jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

W ramach programu beneficjenci zyskują:

• udział w profesjonalnym programie zajęć opartych na najlepszych światowych praktykach,
  • prowadzanie zajęć przez doświadczonych trenerów startupowych,
  • opiekę indywidualnego opiekuna biznesowego,
  • dostęp do bazy mentorów,
  • przestrzeń do prototypowania i pracy.

więcej o programie Startup School One

Spotkania informacyjne

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu lub przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem będzie jedno ze spotkań informacyjnych, które odbędą się:

• online na MS Teams w dniach: 4 października i 12 października,
  • stacjonarnie 16 października w budynku nr 42 na Wydziale ETI Politechniki Gdańskiej.

szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych

Zespół GTS2 będzie także obecny na stoiskach informacyjnych na wybranych wydziałach PG, gdzie można dowiedzieć się więcej o startupowaniu na naszej Uczelni:

więcej o stoiskach informacyjnych na wydziałach

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny udziałem w programie, ale nie masz pomysłu startupowego, lub skompletowanego zespołu do rozwoju swojego pomysłu, spotkanie informacyjne to doskonała okazja, aby skorzystać z indywidualnej konsultacji.