PG Network #Offshore Meetup - 16 czerwca | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-06

PG Network #Offshore Meetup - 16 czerwca

PG Network #Offshore Meetup 16 czerwca 2023
Tematem przewodnim najbliższej edycji wydarzenia PG Network Meetup jest morska energetyka wiatrowa, a jego kluczowym elementem będą Offshore Inspiration T@lks, czyli krótkie i nieformalne wystąpienia przedstawicieli firm partnerskich, którzy podzielą się inspirującymi historiami ze swojej działalności biznesowej. Nie zabraknie również networkingu.

Celem wydarzeń PG Network Meetup jest budowanie społeczności wokół Politechniki Gdańskiej, składającej się ze studentów, absolwentów, przedstawicieli uczelni, jak również lokalnego biznesu.

Kiedy i gdzie?

16 czerwca 2023 (piątek), godz.17:00-20:00

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie

Podczas PG Network #Offshore Meetup, które odbędzie się w AK PG Kwadratowa, można spodziewać się:

• 10-minutowych wystąpień poprowadzonych w luźny, wręcz stand-upowy sposób przez przedstawicieli firm partnerskich,
  • okazji do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych,
  • potencjału do znalezienia ofert pracy w morskiej energetyce wiatrowej w regionie,
  • aktywnego networkingu w nieformalnej atmosferze.
Partnerzy i jednocześnie prelegenci wydarzenia:

MOSTOSTAL POMORZE S.A.

CRIST Offshore Sp. z o.o.

PROJMORS - Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.

MEWO S.A.

INDUSTRIA

Organizatorzy PG Network #Offshore Meetup

Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej , Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, Centrum Transferu Technologii Politechniki Gdańskiej oraz Inkubator STARTER.