Spotkanie Szkoły Startup ze Studentami na PG | 15 grudnia | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-12-08

Spotkanie Szkoły Startup ze Studentami na PG | 15 grudnia

Spotkanie dla Studentów: Szkoła Startup x PG
Zapraszamy Studentów PG na spotkanie ze Szkołą Startup – nowym projektem wspierającym rozwój przedsiębiorczości akademickiej. W programie inspirujące prezentacje 2 gości specjalnych. Obowiązuje rejestracja.

Podczas spotkania dowiecie się w jaki sposób będzie działać Szkoła Startup oraz jakiego rodzaju wsparcia możecie oczekiwać.

Chcemy też zachęcić do bezpośredniego zaangażowania się Studentów w organizację Szkoły Startup – liczymy na kreatywne osoby, które zechcą wnieść do Szkoły swoją energię i pomysły!

Będziecie mieli okazję wysłuchać prezentacji 2 gości specjalnych: inspirującej historii sukcesu absolwenta naszej Uczelni (Bartosz Baziński - SentiOne) oraz dawki praktycznej wiedzy o tym, czego oczekują od startupów profesjonalni inwestorzy (Paweł Bochniarz – MIT Enterprise Forum CEE).

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w Auditorium Novum na Politechnice Gdańskiej z zachowaniem środków bezpieczeństwa obowiązujących na Uczelni w związku z pandemią COVID-19 (wytyczne Uczelni).

Osobom zarejestrowanym, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, udostępnimy link do transmisji na platformie MS Teams, bezpośrednio przed spotkaniem.

Obowiązuje rejestracja: app.evenea.pl/event/szkola-startuppg

Agenda spotkania 15 grudnia:

O "Szkole Startup" na Politechnice Gdańskiej

Robert Bajko - koordynator Projektu na Politechnice Gdańskiej
(Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG)

Sesja pytań i odpowiedzi

"Droga z Politechniki Gdańskiej do globalnego biznesu"

Bartosz Baziński / SentiOne

16:25- 16:35

Sesja pytań i odpowiedzi

"Jak przekonać inwestora do sfinansowania swojego pomysłu?"

Paweł Bochniarz / MIT Enterprise Forum CEE

Networking